Φωτογραφίες απο την έκθεση Fancy Food Show, New York 2018

Όπως είχαμε ενημερώσει παλαιότερα, τα προϊόντα του Μουσείου έιχαν θέση σε μια απο τις μεγαλύτερες εκθέσεις τροφίμων στον κόσμο, την Fancy Foods Show που έγινε στην Νέα Υόρκη στις τις 30 Ιουνίου – 2 Ιουλίου / 2018.

Στην μέση είναι ο κος Καστανόπουλος Σπυρίδων – εκπρόσωπος του Μουσείου στην έκθεση. Μαζί με άλλους εκπροσώπους άλλων ελληνικών εταιρειών. Στα δεξιά η κα Μπάρκα Κατερίνα, Founder & CEO at Olive Roots Ltd

Η ανταπόκριση των επισκεπτών ήταν ιδιαίτερα θετική, γεγονός που για άλλη μια φορά αποδυκνύει οτι το Ελληνικό μανιτάρι, έχει θέση στην διεθνή – παγκόσμια αγορά και μάλιστα σε μια απο τις πιο απαιτητικές, όπως αυτής της Αμερικής.

Κα Κατερίνα Μπάρκα  – Founder & CEO at Olive Roots Ltd

πάνω: video με τη δράση Κηνυγιού Τρούφας  σε αναπαραγωγή  κάτω: το ράφι με τα μανιταροπροϊόντα μας