Συνεργασία της TUI HELLAS με το Μουσείο Φυσικής Ιστορίας Μετεώρων και Μουσείο Μανιταριών

Συμφωνία συνεργασίας υπεγράφη μεταξύ της TUI HELLAS και του Μουσείου Φυσικής Ιστορίας Μετεώρων και Μουσείου Μανιταριών, προκειμένου οι πελάτες της εταιρείας να μπορούν να επισκεφθούν το Μουσείο, απολαμβάνοντας τη φιλοξενία του, τα εκθέματά του, αλλά και τα εξαιρετικά προϊόντα μανιταριών που το Μουσείο διαθέτει.

Η συμφωνία αυτή, με μία εταιρεία της εμπειρίας, της εμβέλειας και των δυνατοτήτων της TUI HELLAS αποδεικνύει ότι το Μουσείο μας διαθέτει όλες εκείνες τις προδιαγραφές, που το καθιστούν ικανό να υποδεχθεί υψηλών απαιτήσεων επισκέπτες.

Είμαστε υπερήφανοι που, παρόλο που λειτουργούμε μόνο λίγους μήνες, γινόμαστε αποδεκτοί από μία τεράστια τουριστική οικογένεια. Για άλλη μια φορά θέλουμε να διαβεβαιώσουμε ότι θα ανταποκριθούμε πλήρως στις απαιτήσεις των επισκεπτών.