Ο Νικητής του Διαγωνισμού “Φωτογράφος του Μήνα” για το μήνα Σεπτέμβριο

Ολοκληρώθηκε με επιτυχία ο Διαγωνισμός Φωτογραφίας για το μήνα Σεπτέμβριο. Συμμετείχαν 14 διαγώνιζόμενοι με 11 φωτογραφίες οι οπόιες δέχτηκαν 878 like!!! Νικητές είναι οι Εύη-Βίλλυ-Γιώργος-Γουίλι-Μπάμπης, με τη φωτογραφία τους με το αγριοπρόβατο της Ασίας! Συγχαρητήρια παιδιά!

Οι νικητές θα λάβουν ως δώρο από το Χορηγό μας, που είναι το κατάστημα ηλεκτρικών ειδών Electronet Περκας, μια τοστιέρα, ενώ το Μουσείο του παρέχει οικογενειακή κάρτα φίλων αξίας 25 ευρώ και δώρα από το πωλητήριο αξίας 15 ευρώ.

Όπως είναι γνωστό ο Νικητής του Σεπτεμβρίου μαζί με τους υπόλοιπους 11 νικητές θα διαγωνιστούν, τον Οκτώβριο του 2016, για το Φωτογράφο της Χρονιάς με δώρο μια υπέροχη φωτογραφική μηχανή τελευταίας τεχνολογίας.

Οι φωτογραφίες των 12 νικητών θα συνθέσουν το ημερολόγιο του Μουσείου για το 2017.

Ο Διαγωνισμός συνεχίζεται για το μήνα Οκτώβριο. Ήδη διαγωνίζονται 6 φωτογραφίες. Περιμένουμε και τις δικές σας!